Řezné audity

Nechte si dobře poradit, řezání opravdu rozumíme. Společně snížíme náklady na řez a zvýšíme produktivitu.

Vytipujeme vhodné pilové pásy pro vaši potřebu, nastavíme ideální řezné parametry pro každý materiál, doporučíme vhodné způsoby zacházení a proškolíme personál ohledně zabíhání pilových pásů.

Zjistit více

Školení

Vylepšete schopnosti své a svých pracovníků. Díky našemu školení lze dosáhnout delší životnosti nástrojů.

Jak správně zacházet s pilovými pásy, jaké jsou vhodné řezné parametry pro různé skupiny materiálů, jak hlídat špony a chladící kapalinu, co nám řeknou jednotlivé závady na pilových pásech?

Zjistit více

Kontrola strojů

Lepší je problémům předcházet. Díky naší pravidelné kontrole nejvíce exponovaných částí si ušetříte čas.

Každá operace a každý stroj má svá úskalí. Víme, které části jsou ty nejvíce opotřebovávané a potřebují pravidelnou kontrolu. Díky našim radám, dohledu a kontrole můžeme prodloužit životnost nástrojů.

Zjistit více

Měření emulzí

Kontrola koncentrace by měla probíhat denně. Vše ostatní ale už můžete v klidu nechat na nás.

Každá emulze potřebuje náležitou péči a kontrolu, aby vydržela co nejdéle. Včasným odhalením komplikací lze ještě zasáhnout a prodloužit životnost, popřípadě se vyvarovat zdravotním problémům obsluhy.

Zjistit více

Image placeholder

S námi se neztratíte

Dlouholeté zkušenosti z terénu a kvalitní produkty. A hlavně pozitivní přístup.

Už přes 28 let je naše jméno neodmyslitelně spojeno se značkou WIKUS, největším evropským výrobcem pilových pásů. Vždy s pozitivní náladou vám pomáháme řezat, radíme a přímo u pily trpělivě vysvětlujeme, jak nejlépe dosáhnout dlouhé životnosti nástrojů. Protože německé pilové pásy WIKUS dokáží vždy více, než jste si uměli představit. Počítejte s námi, ušetříte na každém řezu.

Na kvalitu se u nás můžete spolehnout i u průmyslových olejů, maziv a příslušenství. V našem portfoliu se nachází především německý výrobce Zet-Chemie. Ne příliš známá značka je ale významným partnerem jiných matadorů, pro které zakázkově vyvíjí a vyrábí řešení, které následně uvádějí na trh pod svými vlastními jmény. A právě tyto ohromné zkušenosti a spolehlivost jsme schopni nabídnout přímo a za lepších cen. S našimi oleji nezrezivíte.

Spojte se s námi

Průmyslová odvětví

Od velkých korporací až po střední a malé firmy - velké množství zákazníků z různých odvětví spoléhá na řešení od společnosti WIKUS

Máme vás navštívit? Napište nám kdy a kde